Ми несемо людям
енергію земних надр

Документально підтверджено, що розробка нафтогазових копалин у Галичині почалась у 1810 р. З 1861 року добування ведеться промисловим способом. ТОВ "Бурова компанія "Горизонти", продовжуючи традиції розвитку галузі, проводить буріння нафто-газових свердловин, їх капітальний ремонт та надає повний спектр супутніх послуг і робіт.

Бурова компанія Горизонти

ТОВ "Бурова компанія "Горизонти" - це сервісна компанія, що надає послуги буріння та капітального ремонту свердловин. На сьогодні компанія оперує 6 (шістьма) буровими установками різної вантажопідйомності від 50 т до 340 т; флотом коілтюбінгу; сервісом похило-скерованого буріння.»

Показники діяльності

12років

успішної
діяльності

160

досвідчених
спеціалістів

51

пробурена
свердловина

Карта реалізованих проектів

Україна Польща Румунія Угорщина Львів Івано-Франківськ Київ Одеса Дніпро Харків

Антикорупційна програма ТОВ Бурова компанія Горизонти.

У відповідності до вимог Законодавста у сфері запобігання проявам коруції, нижче публікується фінасова звітність Антикорупційна програма ТОВ Бурова компанія Горизонти:

Фінансова звітність за 2019 рік.

У відповідності до вимог Закону про бухгатерський облік та фінансову звітінсть у частині прозорості бізнесу суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях (Стаття 14. Подання та оприлюднення фінансової звітності), нижче публікується фінасова звітність ТОВ "Бурова компанія Горизонти" за 2019 рік:

Звіт про управління за 2020 рік.

У відповідності до вимог Закону, нижче публікується Звіт про управління ТОВ "Бурова компанія Горизонти" за 2020 рік:

Фінансова звітність за 2020 рік.

У відповідності до вимог Закону про бухгатерський облік та фінансову звітінсть у частині прозорості бізнесу суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях (Стаття 14. Подання та оприлюднення фінансової звітності), нижче публікується фінасова звітність ТОВ "Бурова компанія Горизонти" за 2020 рік: