Ми несемо людям
енергію земних надр

Документально підтверджено, що розробка нафтогазових копалин у Галичині почалась у 1810 р. З 1861 року добування ведеться промисловим способом. ТОВ "Бурова компанія "Горизонти", продовжуючи традиції розвитку галузі, проводить буріння нафто-газових свердловин, їх капітальний ремонт та надає повний спектр супутніх послуг і робіт.

Повернення до списку

Обладання для цементування свердловин

Обладання для цементування свердловин

Тампонажний цех компанії складається з цеху для приймання, зберігання та відвантаження цементу та безпосередньо зі спецтехніки для цементування нафто-газових свердловин:

Опис Характеристика
Цементувальний агрегат ЦА-320 на шасі КрАЗ 65101 максимальний тиск при прокачці – 320 атм. (5 одиниць)
Цементо-змішувальні машини СМН-20 на базі КрАЗ 65101 місткість – 20-25т. (3 одиниці)
Осереднювальна установка з змішувачем ПБР-7,5 з електричним приводом* Об'єм 17 м.куб

*призначена для обробки тампонажних розчинів у процесі їх приготування при цементуванні нафтових і газових свердловин. Основне призначення – пониження коливань густини тампонажного розчину при його приготуванні або накопиченні окремих порцій з наступним відкачуванням. Крім того, установку застосовують для приготування буферних та інших робочих рідин, що містять важкорозчинні речовини. Установка працює тільки в комплексі з насосними і змішувальними установками, призначеними для цементування нафтових і газових свердловин.